Nowości i Publikacji
Gazeta Wyborcza napisala o wystawie Rufiny Bazłowej "Historia BIałoruskiej Wyżywanki" piękny artykuł. Możecie zapoznać się z tym artykuł klikając w link.
Serdecznie dziękujemy za publikację!
Haftuje tortury, pałowanie i łzy Białorusinów. "Nie wiecie, jak brutalna jest ta władza"

Rufina Bazłowa
Wystawa "Historia Białoruskiej Wyżywanki"
Drodzy przyjaciele! 31 lipca o godzinie 18:00 zapraszamy na wernisaż wystawy Yulii Stratovich „Your future home. The history of balance"

O czym jest ta wystawa?

To rodzaj ody do miasta, oraz architektury. To jest historia równowagi dla mieszkańca miasta. Miasto jest miejscem o bardzo potężnej energii, może dodać Ci skrzydeł, ale też i zniszczyć wszelkie nadzieje. To w niebie odnajdujemy nadzieję i równowagę, siły by móc iść dalej. Niebo i miasto są nierozłączne, to jest yin yang, to jest coś komplementarnego, nierozłącznego. Bardzo kocham to miasto - eklektyczne, nowoczesne, różnorodne, rozpadające się, dekadenckie, budowane z prędkością światła. Miasto z najpiękniejszym niebem na ziemi. Bo to ono mówi mi, że wszystko będzie dobrze, jeśli po prostu iść dalej do przodu.

Z niewiadomych powodów od samego dzieciństwa bardzo lubię budowę, ten zawód budzi we mnie podziw i szacunek, bo wszystko na tym świecie jest zbudowane. Każdy centymetr, zbudowany przez ludzi których praca pozostaje za kulisami.
Made on
Tilda